O SPOLEČNOSTI OBCHODNÍ PODMÍNKY REFERENCE KONTAKTY ÚVODNÍ STRÁNKA
 

Dnes je: 21.04.2024, 22:24

Přihlášení| Registrace

jméno:
heslo:


K - Logistik,
Ing. Aleš Kafoněk
k-logistik@k-logistik.cz


EURO BOX, s.r.o.
eurobox@k-logistik.cz

 
v košíku je zboží za 0,-
vyhledávání:  

O SPOLEČNOSTI

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Doprava zboží
Možnost odběru přímo ve skladu ve Vyškově po předchozí telefonické dohodě. Zboží zasíláme přepravní firmou CS EXPRES - dodávka do 5 dnů nebo poštou. Cena se vypočítá podle hmotnosti zboží a vzdálenosti. Cenu za dopravu Vám upřesníme v potvrzení objednávky e-mailem.

Balení zboží
Balení zboží neúčtujeme.

Montáž
K veškerému zboží, které se dodává v rozebraném stavu přikládáme montážní návod. Pro složitější systémy a velké skladové celky nabízíme montáž našimi montéry. Cena a termíny budou sjednány individuálně. 

Dodací termín
Velká část sortimentu je na skladě v obvyklém množství a dodací lhůta je 2-5 dní, maximálně týden. Ostatní položky jsme schopni dodat po předchozí dohodě s odběratelem, přičemž max. dodací lhůta nepřekročí 5 týdnů. Informaci o dodací lhůtě pro jednotlivé zboží Vám rádi poskytneme.

Ceny a slevy
Ceny uvedené u zobrazeného zboží jsou bez DPH 20% za jeden výrobek. U stálých obchodních partnerů, nebo při odběru většího množství zboží je možno předem sjednat slevy. 

Platba 
Platbu je možné uskutečnit v hotovosti při odběru ze skladu, dobírkou při převzetí od dopravce, nebo bezhotovostně na účet dodavatele. 

Záruka
Záruka na regálové systémy je 60 měsíců. Ostatní sortiment 24 měsíců. Provádíme záruční i pozáruční opravy a revize.